GRĄŽINIMAS IR GARANTIJA

Kokia prekių grąžinimo tvarka?

Prekių grąžinimo forma.

GALIMI GRĄŽINIMO BŪDAI:

 
 - Per OMNIVA paštomatus. Šiuo atveju už prekių grąžinimą papildomai mokėti nereikės. Fiksuota grąžinimo suma 1,95 Eur, bus minusuota iš grąžinamų prekių kainos, nurodytos pirkimo dokumente. Prekes reikės supakuoti ir įdėti į pasirinktą OMNIVA paštomatą.
Jei neturite siuntos grąžinimo kodo, siuntą užregistruokite OMNIVA FLIPO svetainėje čia>>.
Grąžinamos pakuotės reikalavimai ne didesnė nei 38x64x39 cm.
Grąžinant siuntą ekrane įveskite SMS pranešime gautą grąžinimo kodą, ant pakuotės užklijuokite siuntos lipduką, kurį jums atspausdins paštomatas. Jei paštomatas lipduko neatspausdina - siuntą galite talpinti be lipduko.
 
 - Per LP EXPRESS 24 terminalus. Šiuo atveju už prekių grąžinimą papildomai mokėti nereikės. Fiksuota grąžinimo suma 1,95 EUR, bus minusuota iš grąžinamų prekių kainos, nurodytos pirkimo dokumente. Prekes reikės supakuoti ir įdėti į pasirinktą LP EXPRESS 24 terminalą. Grąžindami per LP EXPRESS 24 terminalą, terminale nurodykite UAB Brandsales tel. nr. +37065080411
Plačiau apie šį grąžinimo būdą žiūrėkite čia: http://www.brandsales.lt/prekiu-grazinimas/
 
- Paštu. Klientas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, turėtų iš anksto pranešti el. paštu: pagalba@brandsales.lt ir nurodyti grąžintinas prekes. Klientas turi užpildyti prekių grąžinimo formą ir pridėti ją prie grąžinamų prekių. Klientas ant grąžinamų siuntų turi teisingai ir tinkamai nurodyti siuntėjo/gavėjo adresą (UAB “BRANDSALES”, Eigulių  g. 11-1, LT-03150, Vilnius). 
 
- Tiesiogiai į Brandsales.lt būstinę. Gąžinamas prekes galite tiesiogiai pristatyti į Brandsales.lt nurodytu adresu (UAB “BRANDSALES”, Eigulių g. 11-1, LT-03150, Vilnius).  Prašome su savimi turėti užpildytą prekių grąžinimo formą.  Prekių grąžinimo formoje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. Darbo laikas I - IV  (9 - 18 val.), V (9-17 val.) pietų pertrauka nuo 12 iki 13 val.
 
Кokybiškų prekių grąžinimas: 
1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo iš LP EXPRESS 24 terminalo, Omniva paštomato.
2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes, į nurodytą banko sąskaitos nr., grąžinami per 5 darbo dienas (į Paysera sąskaitą per 3 d.d.) nuo tos dienos, kai prekė pasiekia Brandsales.lt nurodytu adresu.
3. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.
4. Brandsales.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti nepasiekus Brandsales.lt.
 
Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:
1. Jei iš Brandsales.lt  įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
- atitinkamai sumažinti prekės kainą;
- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;
- grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.
2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite pristatyti adresu UAB „Brandsales“, Eigulių g. 11-1, LT-03150, Vilnius arba grąžinti jas paštu ar per LP EXPRESS 24 arba Omniva terminalus.
3. Grąžinamos nekokybiškos prekės privalo būti švarios ir sausos.
4. Brandsales.lt  įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:
- prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;
- neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.
5. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 
6. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: pagalba@brandsales.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 5 darbo dienas (į Paysera sąskaitą per 3 d.d.).
7. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.
 

Prekių grąžinimo adresas.

UAB "BRANDSALES", Eigulių g. 11-1/Geležinio Vilko g. 2 (buvęs adresas), Vilnius. "Armitana" biuras, (prieš "Danesa" parduotuvę).