Marškinėliаi, marškiniai

Vyriški marškiniai yra trijų modelių – nuo tradicinių iki šiuo metu labai madingų siaurų ir pabrėžiančių vyro kūno sudėjimą. Vyriški marškiniai dar skirstomi pagal apykakles: 

• Smaili apykaklė, kuri dažniausiai būna papuošta smulkiomis sagomis;

• Klasikinė apykaklė;

• Išskleista apykaklė;

• Nukirpta (ypač plati apykaklė). 

Marškiniai vyrams taip pat skirstomi pagal audinio medžiagą ir spalvą. Kiekvieno kūno sudėjimo vyrai turėtų surasti sau tinkančius marškinius, su kuriais jie jausis patogiai ir atrodys patraukliai. 

Marškinėliai vyrams irgi kelia nemažai klausimų: Kaip derinti polo marškinėlius? Kaip vilkėti baltus marškinėlius? Marškinėliai vyrams į darbą? Keliaujame atostogų – pirmas rūbas lagamine marškinėliai? ir t.t. 

Brandsales.lt komanda turi paruošusi platų asortimentą marškinių ir marškinėlių modelių bei jų spalvinių derinių, kurie puikiai derės kiekvieną dieną keliauti į darbą, laisvalaikiui, sportui ir puošniam priėmimui. Rinkdamiesi pagal kainą, drabužio dydį ir gamintoją, tikrai neprašausite pro šalį. Kilus klausimams visuomet galite pasikonsultuoti su brandsales.lt specialistais, o patvirtinus užsakymą jau po kelių dienų pradėti vilkėti nebrangius, stilingus ir idealiai Jums tinkančius marškinius bei marškinėlius. 

PREKIŲ ŽENKLAI

dydis